Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vila vo Sopiste

680 000 EUR

Shitet nga: Nikusevski ljubomir Dje 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Куќа околу 400квадрати со базен ипрекрасно холтикутно уреден двор од околу 3000м .се навоѓа на нај убавото место во Сопиште на главниот пат.совршен несметан поглет кон солунска глава.гратцки водовот и канализација.три гаражи и други содржини.проектот е на познат архитект.
Nikusevski ljubomir
070255413
Leaflet
Në fillim