Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stara Selska Kuka od 133m2 vo Markov Manastir

7 900 EUR

Shitet nga: Vesna 08 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Kukjata e na glaven pat na samo 400m od Markov Manastir.
Kukjata e so cista i uredna dokumentacija.Vkupna povrsina 133m/2, dvor 152m/2.
Idealno za ruralen turizam, konoba ili restorance.
Cista dokumentacija eden sopstvenik, vednas prenoslivo.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione