Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 130m2 vo Stip

Shitet nga: Donce 10 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se prodava kuka na dva sprata vo centarot na gradot
Cena mnogu povolna!!!
Leaflet
Në fillim