Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTAR

Shitet nga: Vasko Kljusev Sot 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtip
Se prodava kuka -centar vo Stip pozadi Sobranie
Kukata ima:
-solaren sistem
-centralno greenje
-462m2 korisna povrsina
-dvorna povrsina 155 m2
Imoten list-6225

Info na tel. 072210200
Koco Racin-5 Stip
Vasko Kljusev
072210200
Në fillim