Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo strog centar na gradot

60 000 EUR

Shitet nga: Зоран 27 Maj 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shtip
Се продава куќа во најстрогиот центар на градот. На два спрата, со двор и гаража.
Зоран
071383654
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione