Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo strog centar na Stip itno

15 000 EUR

Shitet nga: kuka 10 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Kuka vo centarot na gradot se naoga izmegu vanco prke i gimnazijata za poveke barajte me na mob
Leaflet
Në fillim