Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Renoviran stan vo strog centar na Stip

53 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: We4home.mk 09 Mar 15:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Екстра квалитетен стан во центар на Штип 815 ЕУР
Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip 455 ЕУР
Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shtip
id: sа1019/ванчо прќе 61,
штип македонија
53 000 €
description
реновиран стан во строг центар на штип
apartment - штип
Се продава реновиран стан во строг центар на Штип на улица Ванчо Прќе 61/2/1 од 59м2, 55м2 корисна површина за живеење + 4 м2 подрум. Станот е на приземје реновиран и веднаш вселив.
Подлога / пархет
Распоред / Ходник ( нова влезна врата ) , тоалет( реновирано ) , спална соба ( пвц прозори и вграден плакар ) дневна соба, балкон и кујна ( шпорет , аспиратор ) + остава и тараса.

Станот е реновиран пред 6 години со сменети сите врати и прозори и ролетни, уреден балкон со поглед на едносмерната улица во Штип.
ЗА повеќе информации кликнете на линкот подолу
https://we4home.mk/property/renovira-stan-stip-centar/

Стан во Центар Штип

Leaflet
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip 455 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip 10 ЕУР
Se izdava namesten sprat od kuka na Pirinska 160 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione