Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Поволно се продава куќа во Струмица

0 MKD

Shitet nga: Josif 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Поволно се продава куќа на улица "Тимо Тренчев" бр.16 во Струмица.
За повеќе информации 075801282-Јосиф.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione