Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 202m2 vo Sveti Nikole

9 500 EUR

Shitet nga: suncica 11 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava kuka na ulica mirce acev br.17 cena po dogovor tel.077694337
suncica
077694337
Leaflet
Në fillim