Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO TETOVO

0 MKD

Shitet nga: Slavica 14 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tetovë
Se prodava kukja na Ilindenska 200 so povrsina od 500 m2 pozadi Vjosa vo sokakot.Cena po dogovor.
Kontakt tel.070-980-160 i 077-529-125 Slavica
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione