Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS

249 999 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNICON Dje 10:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
UNICON
Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Stan od 111m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Nov Stan od 122m2 vo Blok 70 Tetovo 780 ЕУР
TROSOBEN stan vo nas Aerodrom 87m2 1 150 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tetovë
Ø Se prodava objekt, kuca, so ducan na prizemje i 3 kata. Pogoden za biznis.

• Podrum od 35m2,
• Ducan (deloven prostor) od 66m2,
• Kat 1 - 84m2 +balkon 11m2,
• Kat 2 - 84m2 +balkon 11m2,
• Potkrovje – garsonjera 60m2,
• Dvorno mesto od 100m2,

Sekoj od katovite e organiziran kako poseben stan, so zaednichki skalishen prostor,

• Vkupna kvadratura - 329m2 vo objekt +100m2 dvorno mesto,

Objektot e pogoden za biznis, iznajmuvanje. Stanovite i ducanot se so kiradzii, shto bi gi prezel noviot sopstvenik na objektot.

CHISTI DOKUMENTI, IMOTNI LISTOVI !


Kontakt:
Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON
Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Stan od 122m2 vo Blok 70 Tetovo 780 ЕУР
Nova Kuka od 261м2 169 000 ЕУР
Nov Stan od 131m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 760 ЕУР
Në fillim