Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shitet shtepi me mundesi ndertimi

250 000 EUR

Shitet nga: Ermir Musai 27 Maj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tetovë
Shitet shtepi gjendet ne qender te qytetit pas baneses elastan
Ermir Musai
075224864
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione