Publikuar: Maj 19 2022 09:20

Vend per ndertim

EUR

Publikuar: Maj 19 09:20
Shikime: 1203
Vendi posedon 857 m2, me plan per ndertim e parapar per cfardolloj ndertimi, ka dokumentacion te rregull si dhe leje te paguar per ndertim, gjendet ne vend shume atraktiv dhe te pershtatshem afer shkolles se muzikes vetem 500 m, larg nga qendra e qytetit, Cmimi 400 euro per m2
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione