Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka na ulica Dame Gruev br. 64

0 MKD

Shitet nga: Dimitar 16 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Komuna
Veles
Se prodava kuka na ulica Dame Gruev br. 64, prizemje so sprat, so 2 vleza posebno. Cena po dogovor
Dimitar
075208224
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione