Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 60m2 vo Veles

Shitet nga: DEJAN 21 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Veles
Se prodava kuka na ul.Pitu Guli, so povrsina od 60m2 plus garazen prostor i moznost za nadogradba na vtor sprat. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim