Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Кuka од 80м2

Shitet nga: Zoran 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Veles
Se prodava kuka vo Veles na ul.Saraevska, prizemje so podrum ,garaza i edna soba so kupatilo i sprat so dnevna i kujna,dve spalni,hodnik,toalet i golema terasa i plus dvorno mesto 500m3.Mozna e i zamena za stan.Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim