Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Veles moze zamena za stan

Shitet nga: prodavam kuka 22 Tet 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Veles
Продавам нова градена куќа, легализирана со сите потребни документи, дворна површина 480м2, може и замена за стан. Повеќе информации на 070885112
prodavam kuka
070885112
Në fillim