Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Veles

0 MKD

Shitet nga: Dina 05 Tet 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Veles
Се продава куќа во Велес на улица Ѓорѓи Димитров бр. 6 во близина на пазариште 80 m2 и дворно место 180 m2, може и замена за еднособен проширен стан или двособен со можност да биде на први или втори спрат со ваша доплата. Долниот спрат е граден со камен а горниот спрат е со полна цигла. Има 3 соби, 2 кујни и 2 тоалети со можност за изградба на гаража. Цена по договор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione