Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac za zgrada vo Skopje

0 MKD

Blihet nga: Martina 23 Tet 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Investitor bara lokacija za gradba nad 4000m2 vo Skopje (Centar, Aerodrom, Karpos, Vlae, Kisela Voda). Za ponudi kontakt broj: 078 410 265
Martina
078410265
Leaflet
Në fillim