Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

КУПУВАМ ПЛАЦ ВО КУЧКОВО

0 EUR

Blihet nga: Dane D 04 Tet 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Купувам плац во Кучково до 2000м2, цена не повисока од 12евра во зависност од местоположбата
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione