Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vp Bardovci

0 MKD

Blihet nga: Darko 27 Maj 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Купувам плац во Бардовци во градежен реон со маркица за изградба на П+1 со површина до 400м2.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione