Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Kumanovo

0 MKD

Jepet me qera nga: Trajce 19 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се изнајмува плац погоден за паркиралиште, стовариште.
Leaflet
Në fillim