Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozov nasad

Jepet me qera nga: Ilija 29 Nën 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Se iznajmuva lozov nasad od sortata Cabernet sauvignon, so povrsina od 8.5 dekari. Za podelatni informacii i dogovor, slobodno javete se vo sekoe vreme.
Leaflet
Në fillim