Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava plac 1400m2 vo Butel

0 MKD

Jepet me qera nga: Plac Dje 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Placot se naoga na Slovenecka bas na samata ulica na glaven pat 1400m2 cena po dog..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione