Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PLAC VO VIZBEGOVO

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 05 Sht 12:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DVOSOBEN OPREMEN STAN KAJ KATOLICKA 220 ЕУР
KUKA BARAKA VO TRNODOL 148 000 ЕУР
BARAKA VO ZDANEC NA PLAC OD 330 M2 120 000 ЕУР
TROSOBEN STAN ZA KANCELARII VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Për vendbanimin
PLacot se naoga pozadi Makpetrol benzinskata.
Se izdavaat maksimum 1200 m2.
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
IMAME POTREBA OD DELOVEN PROSTOR OD 1000 M2 0 МКД
SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA KAJ DRZAVNA BOLNICA 150 ЕУР
SE IZDAVA NOV STAN 63m2 KAJ MI DA 0 МКД
SE IZDAVA TROSOBEN NOV STAN NA VODNO 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione