Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA PLAC ZA STOVARISTE MAGACIN

Jepet me qera nga: Марија 22 Gush 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Плацот е на последна 57-ка ,на ќош меѓу главната улица Радишанска и патот за с.Побожје, во урбанизирано опкружување. Погодно за стовариште или магацини. Во тек е улична електрификација на потегот на плацот, со 2 водоводни шахти до оградата на плацот.
Марија
075 328 537
Në fillim