Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava plac pogoden za prodazba na avtomobili

1 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: lazo 17 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Asvaltiran ,zagraden,osvetlen so struja ,voda.Na atraktivna prometna lokacija na bul.Boris Trajkovski.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione