Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva plac vo Tetovo

Jepet me qera nga: Raman 17 Pri 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Pllacot e 9000m2 pokraj patarinata Tetovo Gostivar cena po dogovor..
Leaflet
Në fillim