Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава имот во близина на Беровско езеро

8 EUR

Shitet nga: Кирил 26 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Berovë
Имотот е погоден за изградба на викендици, хотел и други видови градби.
Кирил
070939547
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione