Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Makedonski Brod

10 EUR

Shitet nga: zora 26 Mar 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Brod
Prodavam plac 2900m² vo Makedonski Brod
Leaflet
Në fillim