Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се Продава Плац

0 EUR

Shitet nga: J.J 31 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Komuna
Dibrë
Се продава плац од 500 m2 во влезод на
Голем Папрадник со комплет документи.
Цена по договор.
Tel: 071-397-312
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione