Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva placa od 500m2 vo Dojran

0 EUR

Shitet nga: lazo 17 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat 2 placa eden do drug po 500 m2 na mnogu ubava lokacija vo Dojran najblisku do ezero.Placevite poseduvaat imoten list so dozvola za gradba ,vednash moze da se gradi.Cena 10evra po m2.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione