Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva 11.5 dekari

0 EUR

Shitet nga: Dimce 19 Qer 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Нива во околината на Нов Дојран, 11.633 м 2 , граничи со асфалтен пат и на 20 м приклучок за електрична струја. Јужна експозиција. Има и вода.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione