Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva placa vo Gevgelija

0 MKD

Shitet nga: lazo 17 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodavaat dva placa eden do drug so 620m2 i 711m2 so imoten list markica i dozvola za gradba.Povolni za gradba na hoteli ,starecki dom,vikendici,prenokjishta spa centri i slicno.Cena povolna po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione