Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NIVA 5306m2 POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA SKOPJE

0 EUR

Shitet nga: Kiril Dje 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva od 5306 m2 pokraj avtopatot Bogorodica-Skopje.
Cena 12 eur./m2
Kontakt tel.
Skopje:075/543-554 Kiril
Gevgelija:075/510-236 Vlado
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione