Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Gevgelija

0 EUR

Shitet nga: dejan 08 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
se prodava niva na glaven pat bogorodica gevgelija i bogdanci mogucnost za struja i voda vo blizina ima sklad za kamioni i stovariste
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione