Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 5000m2 do Turskiot HOTEL PRINCESS

0 MKD

Shitet nga: Plac na avtopatot E75, na samata granica so Grcija 01 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
ПЛАЦ ОД 5000 М2 , НА ГРАНИЧНИОТ ПРЕМИН СО ГРЦИЈА ВЕДНАШ ДО ТУРСКИОТ ХОТЕЛ ПРИНЦЕС, НА САМИОТ АВТОПАТ ГЕВГЕЛИЈА - ГРЦИЈА, УРБАНИЗИРАН СО МАРКИЦА ЗА ИЗГРАДБА НА ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКСИ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР !!!

075 218 459
Plac na avtopatot E75, na samata granica so Grcija
075 218 459
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione