Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Plac od 2704m2 s. Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MOBIL SHOP !!!!!!!! Dje 22:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!
EXTRA GALANTERIJA ZA NAJNOVI SMARTFONI MOBIL SHOP 10 ЕУР
SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP 0 ЕУР
Samsung Galaxy S21 5g 24 meseci garancija Mobil shop 680 ЕУР
DOPOLNITELNA OPREMA TOP KVALITET 100% MOBIL SHOP 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN GEVGELIJA ,VEDNASH POZADI RENOMIRANIOT MOTEL-RESTORAN SERMENINSKI CHARDAK ,ISCHISTEN I OGRADEN,CHISTI IMOTNI DOKUMENTI. CENA PO DOGOVOR / KONTAKT TEL 078 44 77 44
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Nju delhiska br 2 lok 16 Tregoje në hartë
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
  Online
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 24 meseci garancija Mobil  shop 230 ЕУР
iPhone SE 2 128gb neverlock crn full Mobil Shop 320 ЕУР
Samsung Galaxy s10+ bel kako nov Mobil shop 340 ЕУР
iPhone SE 2 64gb 2020 red edition Mobil Shop 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione