Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC PITARNICA 910 m2

0 EUR

Shitet nga: Plac Sot 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Shitet vend per ndertim ne pitarnica 3, prej 910 m2
Vendi posedon flet pronesi, sipas planit jane parapare dy markica, vendi gjendet prane rruges me te gjitha kushtet per ndertim, ka ujesjelles, kanalizim dhe energji elektrike, zon urbane e qytetit. TOP Lokacion!!!!
Chmimi sipas mareveshjes!!!!!

Se prodava gradezhen plac vo nas. Pitarnica, kompletna dokumenatcija, Spored DUP, predvideni se dve markici, ima kanalizacija, voda, struja, se naoga na samiot pat i gi ispolnuva site uslovi za gradba. TOP LOKACIJA
Cena : po dogovor!!!!
Leaflet
Në fillim