Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tok me 2300m2

Shitet nga: Imrli Zeqiri Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Gostivar
Shitet tok me 2300m2.me gjerrsi prej 11.5m dhe me gjatesi prej 200m qe ka 5 plaze ne katastar,e rgjistruar ne katastar me nr.479.gjendet ne zonen e 7 ne afersi te trasformatorit.Cmimi eshte 80 per m2,
Mundet te me kontaktoni ne kete numer 0039 327 300 6136(Viber ose WhatsApp) deri me ora16.00h.
Imrli Zeqiri
0039 327 300 6136
Në fillim