Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EVTINI PLACEVI NA TIKVESKO EZERO

Shitet nga: Slave 10 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Се продаваат плацови на Тиквешко езеро , со пат , струја , на атрактивно место со поглед кон езерото.Цената не е фиксна секогаш постои можност да се договориме , вреди да се види.
Leaflet
Në fillim