Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozje

0 MKD

Shitet nga: Zoran Sot 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Se prodava lozje od 7dekari, nad selo Shivec, vednash do kanalot za navodnuvanje. Sorta vranec, staro 15godini. Domakjinski raboteno, so sistem kapka po kapka. Cena po dogovor.
Në fillim