Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozov nasad so povrsina od 1300m2 vo Kavadarci

8 000 EUR

Shitet nga: Стојан Пендев 11 Sht 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
Се продава лозов насад со површина од 13декари од кои: 6 декари се карадинал, а 6 декари се афусали.
Насадот е под систем за наводнување капка по капка.
Стојан Пендев
075-815-556
Në fillim