Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC NA SKI-CENTAR KOZUF

26 500 EUR

Shitet nga: Slobodan 12 Nën 03:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Kavadar
URBANIZIRAN PLAC SO POVRSINA OD 312m2 VO CENTAROT NA SKI-CENTAR KOZUF.
Slobodan
070502802
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione