Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 500m2 vo Kavadarci

Shitet nga: milan 04 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavadar
se prodava plac sproti novata bolnica.Cena po dogovor
Në fillim