Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Kavadarci

120 EUR

Shitet nga: evica 04 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
се продава плац во центарот на градот со површина од 273 м2 .Земјиштето е приватизирано, урбанизирано и веднаш спремно за градење.На плацот се наоѓа стара куќа. 120 евра за 1 м2.
Се продават и 2 плаца во м.в.Бели камења,со повшина од 370 м2 и 359 м2. цена 30 е за 1 м2 цената не е фиксна.моб 070 218 799.
Në fillim