Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Staro lozje na odlicna lokacija

12 000 EUR

Shitet nga: Игор 22 Tet 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам старо лозје, нива на Ул. Дисанска над стадионот во Кавадарци. Во м.в Ушите ( Види мапа -Перспективно за градежно земјиште ) со површина од 4972 м2 за 12000 евра

телефон 075 792 595 по 17 часот
Игор
075792595
Në fillim