Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ovostarnik so praski

Shitet nga: Љупчо 08 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава овоштарник со праски во Росоман со површина од 2200 m2, Насадот е стар 7 години. Цена по договор.
Љупчо
071 721 155
Në fillim