Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva 4604m2 vo Kicevo

0 EUR

Shitet nga: Zivka 08 Dhj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva vo atarot na selo Drugovo - palatista od 4604 m2 so "KP 816" moze I polovina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione