Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 2000m2 vo Kicevo

70 000 EUR

Shitet nga: Небојша 27 Jan 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
За изградба на куќа,плацот се наоѓа на патот Кичево-Прилеп кај базата на ГРАНИТ.Прилаз има од кај базата и од спротивната страна.Во близина на реката ТРЕСКА.
072224622
Небојша
072224622
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione